Aktualności

DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA

01.06.2024r. Dzień Dziecka Tegoroczny Dzień Dziecka rozpoczął się od wspólnych zabaw ruchowych i tanecznych . Tego dnia czekało na Nasze Mieszkanki wiele atrakcji .Były zabawy , gry , zawodowy, grill, lody . Mieszkanki bardzo miło spędziły czas, z panią rehabilitantką , terapeutą , z siostrami i opiekunkami.

Bajka o Dawidzie

Bajka o Dawidzie

W dniu 23.04.2024 r. gościł w naszym Domu teatrzyk z Krakowa z przedstawieniem „ Bajka o Dawidzie „ .Historia opowiadała o walce Dawida z Goliatem . Bajka włączyła mieszkanki w akcję przedstawienia Podopieczne mocno przeżyły historię Dawida i współtworzyły opowiadaną historię.

WIELKI TYDZIEŃ

WIELKI TYDZIEŃ

Niedziela Palmowa rozpoczyna Wielki Tydzień .Mieszkanki naszego Domu wzięły udział we Mszy św. podczas , której ks. Piotr K. poświęcił palmy , które wykonały na zajęciach prowadzonych przez siostrę. W Wielką Sobotę zgodnie z polskim zwyczajem w naszym Domu odbyło się poświęcenie pokarmów w którym uczestniczyły mieszkanki i sąsiedzi z pobliskich domów. Niedziela – Uroczystość Zmartwychwstania rozpoczęła się Rezurekcją czyli uroczystą Mszą św. o godz. 7.00. którą poprzedziła procesja.

PAN STAROSTA W NASZYM DOMU

PAN STAROSTA W NASZYM DOMU

W dniu 29.03.2024 Pan Jacek Skrobisz Starosta Wolsztyński odwiedził nasz Dom. Mieszkanki złożyły świąteczne życzenia . Z wdzięcznością przyjęłyśmy upominki ofiarowane naszym podopiecznym jako dar serca – wyraz troski i życzliwości okazywanej przez władze naszego powiatu .