Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa

Bal karnawałowy w naszym Domu

Karnawał uroczyście rozpoczęty a w nim przeżywamy dziś prawdziwy bal … .

Nasi mili przyjaciele Ala i Mariusz K. razem ze sprzętem od samego rana są w gotowości.

Siostra Dyrektor Józefa Bura od kilku dni porusza ten temat a wszyscy pracownicy są w gotowym rynsztunku. Mamy jednak jeszcze dziś miłe niespodzianki gdyż świętujemy radosne imieninki.

   Tak więc na rozpoczęcie nasz Kapelan O.Wojciech R. OMI gra i śpiewa uroczyste Sto lat a Siostra Dyrektor składa miłe życzenia, oczywiście obdarowując prezentem. Solenizantki z otwartym sercem przyjmują serdeczne życzenia, upominki i oczywiście najmilsze uściski. Potem dobra kawa i pyszne słodkości w koleżeńskim gronie. I aura robi się bardzo uroczysta, miła i serdeczna.

W naszej placówce bale były i są atrakcyjną i bardzo lubianą przez Mieszkanki formą rozrywki, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Już sam wystrój świetlicy napawa radością. Dziewczęta powystrajane w pięknych strojach z karnawałowymi dodatkami. Pani Ala z Mariuszem rozpoczynają tańce i zabawy wcześniej pieczołowicie przygotowane. Warunkiem udanego balu jest opracowanie programu zabaw i konkursów.  Trzeba tę zabawę przygotować wcześniej, planując ją dokładnie i gromadząc rekwizyty, co zapewni jej atrakcyjną formę, zadowolenie i radość uczestników.

Chociaż czas znika nieubłaganie u nas dzień ciągle wesoły. Dziewczęta ani myślą o zakończeniu zabawy. Jest cudownie.

 

Dziękujemy serdecznie Siostrze Dyrektor, Ojcu Wojciechowi,

Siostrom, naszym miłym  Ali i Mariuszowi, 

oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tych wielkich przeżyć.

Bóg zapłać !!!

 


Comments are closed.