Wycieczka do Wrocławskiego ZOO

Wycieczka do Wrocławskiego ZOO

16.05.2019 r. – Zwiedzamy piękne ZOO w Wrocławiu

Nasze Mieszkanki pod opieką Sióstr wybrały się na wymarzoną wycieczkę. Od kilku dni najważniejszym tematem było przygotowanie do wycieczki i oczywiście co tam ciekawego zobaczą. Każda z wyjeżdżających miała swój własny plecak a w nim najbardziej potrzebne przybory i oczywiście smaczne kanapki… .

Wszystkie Dziewczęta uważnie oglądają spotykane widoki. Często słuchały o różnych zwierzętach a teraz mogą je zobaczyć bardzo osobiście. I tak z uwagą śledzą lamy, jelenie, za bramą zobaczyły sarny,  misia, jaszczurki, żółwie i małże, węże. Jola zauważa ryby, konia, inne natomiast zebry, osła, strusia, niedźwiadka i żubra.

I jak można zauważyć po ostatnim zdjęciu blisko już Afrykarium i ciekawe zwierzęta. Zachwyca nas to Afrykarium. Oglądamy tu czaple, hipopotamy, wielkie ryby płaszczki, kotiki afrykańskie  potem z tarasu pingwiny i piękny kwiat z drzewa.

Na moment przeniosłyśmy się w nieziemską aurę …. ale Jola przypomina, że to już koniec i zaprasza do zejścia na niziny … i to czynimy. Trochę rozczarowane ale bardzo zadowolone z tych cudownych przeżyć zbliżamy się ku końcowi tej wycieczki. Jeszcze na zakończenie pyszny posiłek i wracamy do Domu.

I tu bardzo dziękujemy Siostrze Dyrektor i innym Siostrom za zorganizowanie tej wspaniałej wycieczki. 

Bóg zapłać !!!


Comments are closed.